Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dzień KEN

14 października zawsze był dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów, nauczycieli      i wychowawców, bowiem właśnie w tym dniu obchodzone jest Święto Edukacji Narodowej.   Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej przygotowali dla swoich nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty krótką inscenizację.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Pierwsze spotkanie w nowym roku szkolny po zawieszeniu zajęć odbyło się w dwóch grupach z zachowaniem wszelkich procedur związanych z COVID-19. O godz. 8.15 swoje spotkanie mieli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego a o godz. 10.00 uczniowie Technikum. Między tymi spotkaniami ks. Bartlomiej Małek odprawił Mszę św. w intencji dyrektorów, nauczycieli, pracowników oraz uczniów w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej.

Czytaj więcej...

Pierwsze spotkanie z rodzicami

Pierwsze spotkania z rodzicami w tym roku szkolnym w naszej szkole odbyło się w nowych warunkach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią. Po przywitaniu zebranych Dyrektor Wojciech Janiszewski przedstawił grono pedagogiczne i podał plan spotkania.

Czytaj więcej...