Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Maturę czas zacząć…

4 maja o godzinie 9.00 maturzyści z całej Polski rozpoczęli maraton maturalny. Wyjątkowo w tym roku do zdania matury nie ma konieczności przystąpienia do egzaminu z wybranego przedmiotu w zakresie rozszerzonym jak również nie ma części ustnej.

Czytaj więcej...

Pożegnania nadszedł czas…

30 kwietnia odbyło się spotkanie podsumowujące cykl  nauki trzecioklasistów z Liceum Ogólnokształcącego. Było to szczególne spotkanie z zachowaniem wymogów sanitarnych i po wielu tygodniach zdalnej nauki.

Razem na Święta

Każdego roku z okazji świąt nasi uczniowie wraz z nauczycielami podejmują różnorakie akcje charytatywne. Są one skierowane do osób najbardziej potrzebujących niezależnie od wieku. Również i tego roku Święta Bożego Narodzenia pobudziły naszą młodzież do niesienia pomocy innym, zwłaszcza, że wielu tej pomocy zostało przez pandemię pozbawionych.

 

Czytaj więcej...

" Odkrycia i Reakcje"

 

LOGO_ŚWIAT_I_JA.bmp

 

Nasza uczennica Joanna Baliga z kl.2a wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii pod hasłem " Odkrycia i Reakcje". Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych- dla szkól podstawowych i dla szkół średnich, w formie zdalnej. Asia uzyskała bardzo dobry wynik, 21pkt/30 czyli 70%. Gratulujemy i zachęcamy do udziału  w kolejnych konkursach.

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!

Nie damy pogrześć mowy!

My, polski naród, polski lud,

Królewski szczep piastowy.

 

Czytaj więcej...