Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dzień KEN

14 października zawsze był dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów, nauczycieli      i wychowawców, bowiem właśnie w tym dniu obchodzone jest Święto Edukacji Narodowej.   Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej przygotowali dla swoich nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty krótką inscenizację.

Scenka w humorystyczny sposób obrazowała trudy nauczania zarówno od strony uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy oglądający mogli posłuchać śmiesznych wypracowań czy zaskakujących odpowiedzi. Na zakończenie nie zabrakło serdecznych życzeń i kwiatów. Ponieważ w szkołach obowiązują specjalne obostrzenia, uczniowie tak przygotowali przedstawienie, aby spełnić wymagania sanitarne. Mimo trudnych warunków organizacyjnych, społeczność uczniowska nie chciała zrezygnować choćby z małego akcentu tak ważnego dla wszystkich święta. Swoją postawą pokazali, że nawet w trudnych sytuacjach są zawsze zorganizowani i chętni do działania. Dziękujemy

                                                                                         Dyrektor, Nauczyciele, Wychowawcy