Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

W obecnej sytuacji warto zatrzymać się na chwilę i powrócić…

W obecnej sytuacji warto zatrzymać się na chwilę i powrócić do przyjemnych wspomnień związanych z dzieciństwem. Idealną okazją do tego był Dzień Dziecka. Spędziliśmy go w naszej szkole bardzo przyjemnie. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele mogli na nowo odkryć w sobie dzieci, rysując postaci z bajek i oglądając ulubione filmy animowane. W tak ważnym dla wszystkich dniu zadbaliśmy nie tylko o wystrój szkoły, ale również o słodki poczęstunek przygotowany przez ochotników. Balony, popcorn, lody, babeczki oraz ciastka pomogły na chwilę zapomnieć o obowiązkach i intensywnej nauce przed zakończeniem roku. Takie dni są potrzebne, szczególnie w obecnej sytuacji, gdy po długiej przerwie powróciliśmy do nauki stacjonarnej.

Zeszły tydzień upłynął nam także z ósmoklasistami. W kilku grupach odwiedzali naszą szkołę. Niestety w tym roku nie mogliśmy zorganizować standardowych dni otwartych. Mimo to stanęliśmy na wysokości zadania i umożliwiliśmy zapoznanie się ze szkołą, mamy nadzieję, jej przyszłym uczniom. Wszechobecne balony i smakołyki to jedynie namiastka tego, jak niesamowicie potrafi u nas być. Sprzyjającą atmosfera oraz dobre samopoczucie uważamy za priorytety. Nie zabrakło jednak części oficjalnej. Prezentacja przedstawiona przez Dyrektora pozwoliła przybliżyć obraz naszej szkoły. Nakreślone zostały nasze wysokie osiągnięcia oraz możliwe kierunki kształcenia. KK