Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Uczniowie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

logo mche11 września 2019 r. odbył się wyjazd uczniów klasy Ic i Id Technikum na spotkanie ponad 20 szkół średnich biorących udział w projekcie ''Język angielski zawodowy - Małopolska Chmura Edukacyjna'' na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

 

Spotkanie miało na celu wprowadzenie uczniów i prowadzących ich zajęcia w zasady kolejnej odsłony projektu, w którym ZSO Lipnica Wielka brała już udział w poprzednim roku szkolnym. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, uczniowie będą wirtualnie ubiegać się o posiadanie jak największej liczby akcji w firmie REA Ltd. w grze Shareholders, która ma na celu wyłonienie odpowiedniego kandydata do przejęcia firmy. Celem gry jest m.in. wprowadzenie uczniów w realny świat akcjonariuszy i wielu aspektów związanych z byciem przedsiębiorcą, budowania swojej pozycji od podstaw w wirtualnej firmie, itp. Projekt zakończy się wręczeniem certyfikatów uczestnictwa pod koniec roku szkolnego 2019/2020.