Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nadszedł czas wakacji

Po wyczerpującym roku nauki w systemie mieszanym (stacjonarna – zdalna - hybrydowa -stacjonarna) przyszedł czas na upragniony wypoczynek. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbywało się w dwóch grupach oddzielnie dla Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Uczniowie za swoją prace zostali nagrodzeni przede wszystkim świadectwami promocyjnym – wielu otrzymało promocję z wyróżnieniem. Dodatkowo za osiągnięcia dydaktyczne i pracę na rzecz szkoły Dyrektor Wojciech  Janiszewski wraz z wychowawcami wręczyli uczniom nagrody książkowe. Szczególną nagrodą dla najlepszych w nauce jest Stypendium Prezesa Rady Ministrów a do tego stypendium zostało zgłoszonych 4 uczniów – po jednym z każdej szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej. Również wielu uczniów otrzyma szkolne stypendia za wyniki w nauce.

Dyrektor Wojciech Janiszewski podziękował zarówno uczniom jak nauczycielom za całoroczny wysiłek, życzył udanego bezpiecznego wypoczynku.