Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Pierwsze spotkanie w nowym roku szkolny po zawieszeniu zajęć odbyło się w dwóch grupach z zachowaniem wszelkich procedur związanych z COVID-19. O godz. 8.15 swoje spotkanie mieli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego a o godz. 10.00 uczniowie Technikum. Między tymi spotkaniami ks. Bartlomiej Małek odprawił Mszę św. w intencji dyrektorów, nauczycieli, pracowników oraz uczniów w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej.

Dyrektor Zespołu Szkół Wojciech Janiszewski na spotkaniach ogólnych przypomniał o rocznicy wybuchu II wojny światowej następnie przedstawił procedury bezpieczeństwa związane z COVID-19. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych gdzie omówiono organizację pracy w nowym roku szkolnym.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim dużo optymizmu, realizacji ambitnych zamierzeń oraz zadowolenia z efektów pracy!:-)