Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Rozpoczecie roku szkolnego 2019/2020

Pierwszym punktem inauguracji nowego roku szkolnego była msza św. odprawiona w intencji dyrektorów, nauczycieli, pracowników oraz uczniów w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej. Po wspólnej modlitwie młodzież wraz ze swoimi wychowawcami udała się do budynku szkolnego.

Uroczysty apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu państwowego. Uroczystość naszą uświetnili swoją obecnością Zastępca Wójta GminyJakub Dyrcz i Sekretarz Gminy Jan Kuliga. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego i Technikum – pan Wojciech Janiszewski powitał wszystkich po wakacyjnej przerwie i omówił krótko najważniejsze kwestie związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Życzenia owocnej pracy w nowym roku szkolnym w imieniu Wójta Gminy Mateusza Lichosyta i własnym przekazał Jakub Dyrcz. Podziękowania za dotychczasową wspólpracę przekazał Jan Kuliga zapewniając o swoim dalszej wspólpracy ze szkołami. Nastepnie został przedstawiony referat dotyczący 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowany przez uczniów pod kieronkiem pani Haliny Matery. Po apelu uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim dużo optymizmu, realizacji ambitnych zamierzeń oraz zadowolenia z efektów pracy!:-)