Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców.

W dniu 14 marca 2019 roku w hali ZSTiP w Nowym Targu rozegrano finałowy turniej Mistrzostw Powiatu Nowotarskiego szkół średnich w siatkówce chłopców. IMG 20190314 4

Do rywalizacji, po wcześniejszych eliminacjach, przystąpiło 6 drużyn męskich: LO Krościenko, ZSTiP Nowy Targ, II LO Nowy Targ, I LO Nowy Targ, ZS Jabłonka i nasza drużyna Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej, która wcześniej wygrała turniej eliminacyjny rozgrywany w naszej hali.

W finałach powiatowych nasza drużyna zanotowała rewelacyjny występ. Prowadzony przez p. Zdzisława Galika zespół zasłużenie wygrał wszystkie swoje mecze w turnieju, uzyskując awans do półfinałów wojewódzkich.

Wyniki przedstawiały się następująco:

  • ZS Lipnica Wielka – II LO Nowy Targ 2:0
  • ZS Lipnica Wielka – ZS Jabłonka 2:0
  • ZS Lipnica Wielka – I LO Nowy Targ 2:1 - półfinał
  • ZS Lipnica Wielka – ZS Jabłonka 2:0 - finał

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano: Piotra  Łukę /Zespół Szkół w Lipnicy Wielkiej/.

Drużyna Zespołu Szkół wystąpiła w następującym składzie: Bandyk Sebastian, Czerwonka Szymon, Jasiura Michał, Kuliga Paweł, Łuka Piotr, Majkut Adrian, Mastela Adam, Stępień Szymon, Stopiak Krystian, Stopiak Łukasz.

Gratulujemy naszej reprezentacji i będziemy trzymać kciuki w czasie półfinałów wojewódzkich!!!