Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kiermasz szkół w OCK w Jabłonce.

IMG 0114 1W dniu 7 marca 2019 roku odbył się VI Kiermasz Szkół Ponadgimnazjalnych w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. W kiermaszu wzięły udział także nasze szkoły, reprezentowane przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum w Lipnicy Wielkiej.

W budynku Orawskiego Centrum Kultury uczniowie zachęcali do wyboru naszych szkół gimnazjalistów oraz ósmoklasistów, którzy stoją w tym roku przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej.

Na naszym stoisku młodzież z terenu Gminy Lipnica Wielka oraz Gminy Jabłonka miała okazję zaznajomić się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, a także dowiedzieć się więcej o zasadach rekrutacji czy organizowanym dniu otwartym.

Na sali widowiskowej zaprezentowany został krótki filmik przygotowany przez szkolne koło teatralno–filmowe.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy dokonali już wyboru naszej szkoły, utwierdzili się w słuszności podjętej decyzji, a jeszcze wahających się promocja naszej szkoły przekonała do podjęcia odpowiedniego kroku :)