Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Turniej z okazji Święta Niepodległości

W dniu 15.11.2011 w naszej hali sportowej odbył się międzynarodowy turniej siatkówki z okazji Święta Niepodległości. W turnieju udział wzięły drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Namiestovie, ZS w Jabłonce i ZSO w Lipnicy Wielkiej
Turniej_8

Głównym celem rozgrywanego od kilku lat turnieju są obchody Święta Niepodległości na sportowo. Ponadto sportowe spotkanie młodzieży polskiej i słowackiej powiązane zostało z realizacją wspólnych projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Był to również pożyteczny sprawdzian dla drużyn przed zbliżającą się Licealiadą. Mecze rozgrywane na dwóch boiskach dostarczyły wiele emocji licznie zgromadzonej publiczności.

Każda drużyna otrzymała okolicznościowe puchary ufundowane przez Radę Rodziców naszych szkół.