Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską

Młodzież naszego Liceum z Koła Aktywnych Czytelników wraz z opiekunem - panią Barbarą Sojką-Kidoń oraz panią Jadwigą Oskwarek i panem vicedyrektorem Franciszkiem Sojką wzięła udział w spotkaniu autorskim z panią Agatą Puścikowską – autorką książki „Waleczne z gór”.

W czasie spotkania pani Agata Puścikowska przybliżyła życie i działalność kobiet, które wykazały się niezwyklą odwagą w czasie II wojny światowej. Szczególnie odniosła się do Józefiny Mikowej. Po spotkaniu nasza grupa miała możliwość indywidualnej rozmowy z autorką oraz zakupu książki z osobistą dedykacją.

  

Foto: Grzegorz Rzepiszczak

Była to wspaniała lekcja historii połączona z koncertem promującym projekt „Ora#Wa Power – Biełaso”  - utwory inspirowane postaciami Józefiny i Emila Mików

Więcej informacji:

https://mieszkancy.lipnicawielka.pl/spotkanie-autorskie-z-agata-puscikowska-autorka-ksiazki-waleczne-z-gor-oraz-koncert-promujacy-projekt-orawa-power-bielaso/