Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Sukces uczennicy naszego Liceum w Konkursie Chemicznym.

Kolejny już rok uczniowie naszej szkoły z sukcesami brali udział w Konkursie Wiedzy Chemicznej. Uczennica klasy II LO Natalia Sobczak przygotowywana przez p. Bogusławę Hetmańską awansowała do etapu finałowego tego konkursu. Konkurs organizowany jest od wielu lat przez Zakład Dydaktyki Chemii przy Wydziale Chemii UJ i biorą w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Małopolski. W etapie okręgowym, który dla naszego regionu odbył się w LO im. S Goszczyńskiego w Nowym Targu, nasza uczennica uzyskała bardzo wysoki wynik (na około 1000 uczestników, była w pierwszej dwudziestce) i jako jedna z niewielu osób awansowała do etapu wojewódzkiego. Etap ten odbędzie się w marcu na Wydziale Chemii UJ.

Gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów.