Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

"Coś się kończy, coś się zaczyna"

"Coś się kończy, coś się zaczyna" - słowami Andrzeja Sapkowskiego rozpoczęło się kazanie ks. Damiana Obrała, który odprawił mszę świętą na zakończenie roku szkolnego. Licznie zgromadzeni uczniowie, rodzice i nauczyciele przez modlitwę dziękowali za szczęśliwie ukończony rok nauki, który przyniósł wszystkim nieoczekiwane trudności. Ksiądz Damian zwracał uwagę na istotę budowania dobrych relacji z drugim człowiekiem, którego w każdej chwili może zabraknąć, jak było to w okresie kwarantanny. 

Po mszy św. uczniowie podzieleni na klasy odebrali swoje świadectwa i nagrody, zachowując wszelkie procedury bezpieczeństwa. Cieszy nas wszystkich, że mimo wielu utrudnień spowodowanych nauczaniem zdalnym nasi uczniowie licznie wypracowali wysokie wyniki, zdobywając świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Rada Pedagogiczna zatwierdziła 4 uczniów do stypendium Premiera oraz 12 uczniów do szkolnego stypendium za wyniki w nauce. Gratulujemy wytrwałości w nauce i życzymy udanych wakacji. 

                                                                                                                                                      Nauczyciele i Dyrektorzy.