Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Warsztaty weekendowe

78237068 532549050660526 669049904923934720 nW dniach 29.11 - 01.12.2019 r. uczniowie z naszych szkół po raz kolejny wzięli udział w warsztatach weekendowych organizowanych w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna. Mieli okazję poczuć się jak prawdziwi studenci i uczestniczyć w zajęciach prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i Pedagogicznym w Krakowie, czy też Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Była to niepowtarzalna okazja do wypróbowania swoich sił w takich dziedzinach nauki jak m.in. język angielski, niemiecki, geografia, chemia, biologia, matematyka, prawo. Zaś w sobotnie popołudnie zorganizowane były dla każdej grupy różne atrakcje, np.: zwiedzanie Krakowa czy udział w debacie oksfordzkiej.

Warsztaty te dla większości uczniów były niezwykłym doświadczeniem, przede wszystkim miłym spędzeniem czasu oraz możliwością poznania wielu nowych osób z podobnymi zainteresowaniami i marzeniami. Z pewnością wzbogaciły one ich wiedzę z danych przedmiotów, dały okazję do lepszego zapoznania się z najlepszymi krakowskimi uniwersytetami i pokazały chociaż namiastkę tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości.