Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dzień Edukacji Narodowej

dzien nauczyciela

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”

               15 października uczniowie Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej obchodzili Dzień Nauczyciela – ważne święto dla wszystkich zaangażowanych w proces edukacyjny. Zostały przypomniane początki szkolnictwa w Polsce oraz ważne postacie dla tego procesu.

Następnie klasa Ia przedstawiła krótką inscenizację, która w humorystyczny sposób obrazowała życie szkolne. Niezwykłego charakteru  uroczystości dodał występ wokalno-muzyczny Wiktorii Michalak i Krystiana Łazarczyka, którzy pokazali swoje talenty rozwijane właśnie dzięki szkole.

                Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty – symbol wdzięczności i szacunku oraz odśpiewali sto lat.