Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

21 maja 2024 odbył się VIII Bieg Pasterski na stadionie sportowym w Lipnicy Wielkiej.

Uczniowie Technikum i Liceum wzięli udział w tym wydarzeniu, naszą szkołę reprezentowało 5 dziewcząt i 10 chłopców. Karina z klasy Ia i Łukasz z IId od początku wyszli na prowadzenie. Wśród chłopców ostatnie 200 metrów zadecydowały o II miejscu, które wywalczył Kacper z klasy IIId, trzeci był Piotr z klasy IIa. Wśród dziewcząt druga była Nadia z klasy Ia , trzecia Kinga z IIa. Pozostali uczniowie również zacięcie walczyli o zajęcie jak najwyższej pozycji. W kategorii dziewcząt kolejne miejsce zajęła Ania z IIa, a wśród chłopców kolejno na metę przybiegli Radek, Jonatan, Jakub, Stasiu, Maks, Paweł i Kamil.

więcej: https://mieszkancy.lipnicawielka.pl/8-bieg-pasterski/