Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

„Każda bajka ma swój koniec, ale w życiu każdy koniec to nowy początek..” – takim hasłem szkolna społeczność żegnała tegorocznych absolwentów,  którzy 26 kwietnia  po raz ostatni spotkali się z dyrekcją szkoły, wychowawcami, nauczycielami oraz koleżankami i kolegami.  

Cztery lata spędzone w liceum i pięć lat w technikum to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności. W humorystycznym programie artystycznym, przygotowanym przez młodsze klasy, mieliśmy okazję wysłuchać “bajki” o uczniach klasy 4b i 5d i zobaczyć jak ich działania oraz decyzje zapisały się w historii szkoły.

Zakończyli oni szkołę, przed nimi nowe wybory i nowy etap życia  –  matura, wakacje, dalsze kształcenie. Wójt Gminy Lipnica Wielka pan Mateusz Lichosyt oraz Pan Dyrektor Wojciech Janiszewski podziękowali im za ich obecność w Zespole Szkół i składali najlepsze życzenia dotyczące ich przyszłości.  Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, były też nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie szkoły,  dyplomy i nagrody za aktywność sportową.

Drodzy absolwenci!

Dzisiaj nadszedł czas abyście wyruszyli w kolejną bajkową podróż życia. Może ona być pełna niezwykłych przygód, momentów radości, ale także trudności. Jednak niech wasza wiara w siebie i wasza determinacja będą waszymi przewodnikami, gdy będziecie stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Życzymy wam aby wasza życiowa bajka była pełna miłości, sukcesów i niezapomnianych przygód.