Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

22 kwietnia br. w LO im. O. Balzera w Zakopanem miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych, które odbyły się w marcu br. W zmaganiach konkursowych rywalizowali uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego. W tegorocznej edycji wzięło udział aż 140 przedstawicieli szkół z Nowego Targu, Rabki-Zdroju, Lipnicy Wielkiej, Jabłonki oraz z Zakopanego

Uroczystość prowadziła Pani Bożena Piwowarczyk we współpracy z przedstawicielem Starostwa Powiatu Tatrzańskiego oraz przedstawiciela Uniwersytetu Jagiellońskiego z Krakowa. Uczniowie zostali nagrodzeni w 8 różnych kategoriach.

Jeden z uczniów naszej szkoły, Michał Kaczmarek z klasy IIId, zajął I miejsce w kategorii „poziom drugi podstawowy”.

Na zakończenie absolwentka LO im. O. Balzera, obecnie studiująca na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, wygłosiła referat na temat Kryptografii.