Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Gdybym wiedział… Gdybym wiedziała…”

Chyba każdy z nas wypowiedział w swoim życiu te słowa.

Uczniowie klasy 1a, 2a i 3d sprawili, że musieliśmy zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, co jest tak naprawdę ważne. Po obejrzeniu niezwykle wzruszającego przedstawienia chyba każdy z nas uświadomił sobie, że czasu nie da się cofnąć. Powinniśmy zatem żyć tak, aby za kilka lat nie żałować tego, co zrobiliśmy lub czego nie zdążyliśmy zrobić…

Po części oficjalnej odbyła się Wigilia z udziałem zaproszonych gości, a każda klasa spotkała się we własnym gronie na wspólnym opłatku. Atmosfera była świąteczna, pełna serdeczności, radości i życzliwości.

Dziękujemy Aktorom, że z takim zaangażowaniem wcielili się w swoje role.