Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcesz być".

Powyższy cytat doskonale pasuje do dzisiejszego dnia, który otwiera nowy rok szkolny. Dla wielu uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów jest to ważny i trudny moment, ale  jednocześnie daje on nowe możliwości rozwoju, przynosi ciekawe znajomości. Z każdym nowym rokiem szkolnym wiążemy jakieś nadzieje, plany czy marzenia, ufając, że uda się zrealizować czy osiągnąć choćby część z nich. Potrzeba do tego wytrwałości i dużo pracy, ale kiedy ma się na uwadze własny rozwój, inwestycję w swoją przyszłość to podejmowany trud przychodzi łatwiej.

Wydarzenie rozpoczęcia nowego roku szkolnego uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Lipnica Wielka - Mateusz Lichosyt oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych - Marzena Michalak, którzy przekazali uczniom dużo słów zachęcających do pracy i życzenia zdania matury, podkreślając przy tym, ze choć czasy, w których przyszło zawalczyć o swoją przyszłość nie są łatwe, to warto to robić bez względu na to, co przyniosą nam kolejne miesiące. Przyłączając się do tych życzeń, pragniemy jako nauczyciele i wychowawcy zapewnić Was, że pomożemy Wam w edukacyjnych trudach, wspierając merytorycznie i duchowo.