Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Ostatni tydzień szkoły przed wakacjami nie kojarzy się z nauką, bo i któż by się uczył, kiedy oceny wystawione, a w powietrzu czuje się już podmuch wakacji. Postanowiliśmy więc wykorzystać ten okres na budowanie relacji, mile spędzając czas na świeżym powietrzu. Klasa II b wraz z Panią Barbarą Sojką-Kidoń przygotowali Dzień Hawajski, który na stale wejdzie w tradycje naszej szkoły, bo zabawa była wyjątkowa i kto nie był, niech żałuje. Wydarzenie rozpoczęliśmy od podchodów, dzięki którym uczniowie weszli w klimat dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Dalsza część imprezy odbyła się na stadionie, ale o tym najlepiej opowiada zamieszczony filmik. Zapraszamy do obejrzenia...

https://pl-pl.facebook.com/ZSOLipnicaWielka/videos/1088512648708948