Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

8 października w naszych szkołach odbyło się uroczyste rozdanie nagród – stypendium za wyniki w nauce. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki otrzymali dyplomy i nagrody finansowe. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt. Zwracając się do społeczności szkolnej podkreślił sukcesy maturalne naszych absolwentów. Złożył podziękowania i wyrazy uznania nauczycielom przygotowującym młodzież do egzaminów w tak trudnym okresie nauczania zdalnego. Podkreślił znaczenie naszych szkół dla środowiska lokalnego i promocji Gminy. Zwrócił się również do Samorządu Uczniowskiego z propozycją zaangażowanie w inicjatywy podejmowane przez Gminę dotyczące młodzieży w zakresie samorządności.

 

Stypendium Premiera otrzymali:

Karkoszka Klaudia – III b

Flaszczyńska Katarzyna – III a

Moczoł Kacper  - III d

Stopiak Adam  - IV c

 

Stypedium Szkolne otrzymali:

Klapisz Karolina – II b

Mazur Marcel  - II b

Wójciak Weronika II b

Wyrostek Eryk – II b

Wątorczyk Dominika – II b

Baliga Joanna – III a

Karlak Natalia – III a

Kłósek Justyna – III a

Pakos Gabriela – III a

Wojtusiak Marzena – III a

Dziubek Jakub  - IV c

Ludziński Piotr – IV c

Marzec Michał – IV c