Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Reprezentanci LO i Technikum czyli 5 uczniów z klasy 4c, pod opieką pana Kamila Bodziocha i z przewodnikiem babiogórskiego parku – panem Wojciechem oraz w towarzystwie młodszych kolegów i koleżanek z SP1 Lipnica Wielka,  przebyli szlak od Przełęczy Lipnickiej (Krowiarki) przez Sokolicę, Kępę, Gówniak, aż na najwyższy szczyt Babiej czyli Diablak (1725 m. n.p.m). Takim szlakiem w tym roku udali się uczestnicy XVII już Rajdu im. Piotra Borowego dnia 15 września.

Ze szczytu, zielonym szlakiem wracali na Polanę Stańcową, a następnie autokarem na metę Rajdu w Kiczorach, gdzie czekał zasłużony posiłek. Piękno babiogórskich szlaków i przyrody parku umiliły spacer. Można było podziwiać pierwsze odcienie polskiej złotej jesieni. Mamy nadzieje, że weźmiemy udział w kolejnym rajdzie i przejdziemy nowymi szlakami za rok

Serdeczne podziękowania dla  Gminy Lipnica Wielka i Babiogórskiego Parku Narodowego za organizację tego wydarzenia.