Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Rekrutacja na zajęcia z projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna"

Drodzy uczniowie,

Jak wiecie nasza szkoła bierze udział w projekcie pn. "Małopolska Chmura Edukacyjna w Gminie Lipnica Wielka". Dostępne formy wsparcia to: język angielski koło naukowe, matematyka koło naukowe oraz zajęcia online matematyka. Uczeń może brać udział tylko w zajęciach z jednego obszaru tematycznego..Szczegóły dostępne są w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej naszej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń. Uczniów zainteresowanych udziałem w ww. zajęciach proszę o złożenie formularza zgłoszenia w terminie do 20 października 2021r..

Szczegółowy regulamin: https://zslipnicawielka.pl/images/Regulaminy/Regulamin_rekrutacji_mche.pdf