Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Zakończenie drugiej edycji projektu Erasmus+

zdjcieWłaśnie dobiega końca druga edycja projektu Erasmus+. W dniach 16.06. – 18.06. 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu w uroczym zakątku u podnóża Beskidów Czeskich. W spotkaniu międzynarodowym wzięli udział wszyscy członkowie szkół z Czech, Słowacji, Hiszpanii i Polski. Nasze szkoły reprezentowali: Pan Dyrektor Wojciech Janiszewski, Pani Jolanta Janiszewska, Pani Bożena Janowiak, Pani Zofia Lichosyt.

W czasie spotkania podsumowano prace realizowane w trakcie trzyletniej edycji projektu, zwracano uwagę na trudny okres pandemii, który bardzo mocno zakłócał plany m.in. spotkań stacjonarnych. W związku z tym większość spotkań odbywało się w formie online. Wspominano też wyjazdy nauczycieli czy uczniów do Walencji, przekazywano podziękowania w formie filmików również przez nieobecnych członków zespołów.

Pomimo zakłóceń związanych z pandemią udało się zrealizować wszystkie zaplanowane działania, organizatorzy z uczelni VSB w Ostrawie byli bardzo zadowoleni z wykonanej pracy każdej z członkowskich szkół.

W czasie tego spotkania Pan Dyrektor Wojciech Janiszewski zaprezentował film promujący portal Math4u przygotowany przez uczniów klasy 1d Technikum.