Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Pożegnanie klas maturalnych

Koniec szkoły   powinien zostać podkreślony przez uroczyste odebranie świadectwa jak i przez pożegnanie przez klasy młodsze. Koleżanki i koledzy z klas trzecich tradycyjnie żegnają maturzystów w sposób humorystyczny, aby te ostatnie momenty w szkole kojarzyły się dobrze. Uczniowie musieli  mocno się natrudzić, aby wymyślić coś ciekawego, a jednocześnie nie zdradzić swojego pomysłu w czasie prób i przygotowań. W tym roku motywem przewodnim była lekcja dotycząca  tematu "Kim będę w przyszłości". Trzecioklasiści wcielając się w postacie przyszłych absolwentów, przedstawiali zaskakujące propozycje często nieistniejących zawodów. Ostatnią lekcję uczniowie zakończyli wizytą u wróżki, która naopowiadała im takich bajek, że postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o swoją przyszłość. Imprezę pożegnalną uświetnił występ wokalno-muzyczny (Laura przy akompaniamencie pianina i skrzypiec odśpiewała klasyczne "Ale to już było), podczas którego wszyscy  oglądali pokaz zdjęć upamiętniający pobyt w szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia, a szczególnie klasie 3b z wychowawcą.