Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Wycieczka integracyjna

12 września 2021 roku uczniowie klasy Ib, Id oraz IIb pojechali na wycieczkę integracyjną do Jastrzębiej Góry. Co robili? Co zwiedzili? Zaraz się dowiecie!

Po długiej podróży zakwaterowaliśmy się w ośrodku wypoczynkowym „Diuna” w Jastrzębiej Górze, a następnie poszliśmy przywitać się z morzem. Następnego dnia postanowiliśmy spacerkiem dotrzeć do latarni morskiej. Wieczorem zaś odbyła się dyskoteka.

 

Trzeciego dnia wyruszyliśmy w rejs statkiem, odwiedziliśmy Fokarium, tworzyliśmy piękne rzeźby z piasku i zajadaliśmy się pyszną kiełbaską z ogniska. Czwartego dnia zwiedziliśmy Trójmiasto. Po powrocie do ośrodka oglądaliśmy filmy profilaktyczne.

W piątym dniu naszego pobytu w Jastrzębiej Górze wykonywaliśmy plakaty z zakresu profilaktyki uzależnień, które teraz możecie podziwiać w naszej szkole. Pojechaliśmy także do kina. Ostatniego dnia udaliśmy się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Wieczorem spotkaliśmy się wszyscy, aby podziękować sobie za wspólnie spędzony czas i pożegnać się z morzem. Wycieczka była naprawdę bardzo udana!

 Weronika Karlak, Anita Janowiak, Karolina Klapisz