Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Lipnica Wielka-Namestovo - transgraniczna współpraca szkół

Poland Slovakia PL 01FUND RGBMłodzież Licuem Ogólnokształcącego oraz Technikum w Zespole Szkół z Lipnicy Wielkiej brać będzie udział w dwudniowych warsztatach filmowych z uczniami Gymnazjum im. Bernolaka z Namestova. Warsztaty odbędą się w Namestovie.

Ponadto w dniach 10-13 czerwca b.r. nasi uczniowie wezmą udział w 4-dniowej wycieczce turystyczno-krajoznawczej w miejscowościach:Terchova, Liptovsky Mikulas, Rajecka Lesna, Zilina. To wspaniała okazja poznania urokliwych zakątków, miejsc i zabytków naszych południowych sąsiadów, a także okazja nawiązania nowych przyjaźni.

Wyjazdy uczniów i współpraca szkół są możliwe dzięki współpracy trangranicznej szkół z Polski i Słowacji.

Wyjazd jest finansowany dla młodzieży ze środków unijnych,  w ramach programu Interreg Polska-Słowacja.