Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Szkoła Sukcesu - Dzień Otwarty w Zespole Szkół

1 IMG 0358Szkoła sukcesu - pod takim hasłem, 25 kwietnia odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej. Licznie przybyli uczniowie, z wielu orawskich szkół, zwiedzanie  rozpoczęli od przejścia specjalnie na ten dzień wyznaczoną drogą sukcesu. Pokonanie wielu schodów symbolizowało podejmowany trud w zdobywaniu wiedzy i umiejętności w czasie szkolnej edukacji.

Wszystkich przybyłych gości przywitał dyrektor Wojciech Janiszewski, który przedstawił bogatą ofertę edukacyjną lipnickich szkół średnich. Zaś uczniowie Zespołu Szkół przygotowali dla odwiedzających gimnazjalistów i ósmoklasistów atrakcyjny program. W każdej klasie były organizowane liczne konkursy, zagadki i zabawy ze słodkimi nagrodami.  Dodatkową atrakcją okazała się  nowo otwarta kawiarenka, w której można było na chwilę odetchnąć i skosztować bardzo smacznych wypieków.  Natomiast na odważnych  gości czekał czerwony dywan i profesjonalny fotograf, który robił niesamowite zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim, który zaszczycili nas swoją obecnością.

Uczniowie i Nauczyciele ZS w Lipnicy Wielkiej

Informację przygotowała: Alina Kubacka