Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Pożegnanie absolwentów

W dniu 28 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. W tym roku szkolnym szkołę średnią ukończyło 28 uczniów, 17 z liceum i 11 z technikum. Absolwenci w czasie pobytu w szkole średniej chętnie włączali się w życie społeczności uczniowskiej i lokalnej, zapamiętamy ich z tej dobrej strony. Wielu z nich otrzymało wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki oraz pracę na rzecz szkoły. Ostatnie chwile w szkole tegoroczni  maturzyści spędzili w blasku fleszy, uczestnicząc w I gali  "Nagroda dla Absolwenta". Młodsi koledzy z klasy 3b i 4d przygotowali  im naprawdę niesamowite pożegnanie, kreując je na oscarową uroczystość. Oprawa była faktycznie iście Oskarowa. Nie zabrakło pięknej dekoracji oraz oryginalnych kategorii, oklasków, odznaczeń i poczucia wyjątkowości na czerwonym dywanie. Niepowtarzalną atmosferę dopełniła odpowiednia muzyka.

Swoją obecnością uroczystość uświetnili pan wójt Mateusz Lichosyt oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych pani Marzena Michalak, rodzice, dyrekcja i nauczyciele. W swoich wystąpieniach pan wójt Gminy Mateusz Lichosyt oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Lipnicy Wielkiej życzyli absolwentom dalszych sukcesów, czy to w podjęciu pracy zawodowej, czy podjęciu nauki na wyższych uczelniach, do czego gorąco zachęcali wiedząc, że jest wśród absolwentów spory potencjał zdolności i  młodzieńczej aktywności. Uczniowie podziękowali za czteroletnią wspólną i efektywną  pracę, która pozwoliła im w sympatycznej a zarazem twórczej atmosferze z powodzeniem ukończyć szkołę. Poczucie dobrego przygotowania pozwala im w pełni optymizmu przystąpić do egzaminów maturalnych.  Życzymy im więc jak najlepszych wyników!