Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w Liceum i Technikum w Lipnicy Wielkiej zorganizowany pod hasłem "Szkoła przez wieki" upłynął w bardzo miłej atmosferze. Na wstępie zaprezentowano przybyłym krótką inscenizację, która w humorystyczny sposób obrazowała zmieniającą się szkołę.

Byli więc jaskiniowcy, mnisi uczący się nieudolnie Bogurodzicy, a także wieszczowie i uczniowie z przyszłości. Część artystyczną zakończyli uczniowie z klasy II d, prezentując piękny występ muzyczny na skrzypcach i akordeonie. Dalsza część wydarzenia odbyła się już w klasach i na korytarzu. Młodzież wraz z nauczycielami przygotowali swoje pracownie tematycznie, aby każdy odwiedzający je ósmoklasista, mógł poczuć klimat danego przedmiotu. Programiści na ten dzień zaprogramowali nawet szkolne radio, które przez radiowęzeł nadawało ulubione piosenki. W kawiarence zaś dla chętnych serwowano mnóstwo smakołyków, a zdobywcy bileciku mogli posmakować w gorącym kakao. Kto natomiast chciał zmierzyć się z prawem ciążenia, mógł wspinać się na linie w nowoczesnej hali naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.