Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

I miejsce chłopców w siatkówce

Jak co roku tak i w bieżącym w naszej hali sportowej przez dwa dni rywalizowali siatkarze i siatkarki z terenu Miejskiego Ośrodka Sportowego w Rabce-Zdroju o tytuł najlepszej drużyny i awans do zawodów powiatowych. W dniu 1 marca odbyła się w Licealiada chłopców, którą wygrała nasza drużyna.
 licealiada_siat_5

Drużyna chłopców pokonała kolejno 2 – 0 drużynę ZS w Rabce-Zdroju a następnie 2 – 1 drużynę ZS w Jabłonce, szczególnie drugi mecz był zacięty, emocjonujący, pełen zwrotów sytuacji. Drugie miejsce zajęli nasi sąsiedzi pokonując 2 – 0 drużynę z Rabki-Zdroju. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: kapitan Michał Stasik oraz Marcin Łowas, Eryk Grzybacz, Robert Janowiak, Kamil Janus, Łukasz Mikłusiak, Grzegorz Jazowski. Potwierdzeniem dobrej gry całej drużyny było wyróżnienie statuetką najlepszego zawodnika turnieju Marcina Łowasa.

Drużyna dziewczyn w składzie: Monika Dębicka, Dorota Stopiak, Anna Warzeszka, Angelika Świetlak, Katarzyna Mikłusiak, Dominika Lichosyt, Bogusława Symalczyk, Małgorzata Marmuła, Weronika Łabuda po zaciętych meczach zajęła IV miejsce. Drużyna dziewcząt jest drużyną rozwojową gdyż podstawowy jej trzon stanowiły uczennice klasy I a.

 WJ