Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nasi uczniowie na jubileuszowym trzechsetnym spektaklu „Wszystko o kobietach” w Teatrze Ludowym Pod Ratuszem

5 stycznia 2012 roku grupa uczniów naszego Liceum i Technikum wyjechała do teatru. Była to nasza trzecia w tym roku szkolnym wyprawa teatralna do Krakowa. Poprzednio oglądaliśmy „Stosunki na szczycie” w Teatrze Bagatela i „Wszystko o kobietach”, które cieszy się wśród naszej młodzieży dużym zainteresowaniem.
Teatr_3

Styczniowy wyjazd, odbywający się w bożonarodzeniowej jeszcze atmosferze, dał nam okazję do zasmakowania także świątecznej aury na Starym Mieście. Wyjazdy na spektakle teatralne, wpisały się już w tradycję naszej szkoły, gdyż są organizowane od ponad 10 lat i zawsze gromadzą grupę chętnych lubiących te formę spędzania wolnego czasu. Organizatorkami wyjazdów są panie: Bożena Marcinek i Jadwiga Oskwarek.

„Wszystko o kobietach” to „flagowy” spektakl Teatru Pod Ratuszem, który z humorem, jednak zmuszającym do zadumy, przedstawia płeć piękną na różnych etapach życia i w różnych sytuacjach. Opowieść czyni atrakcyjną dobre aktorstwo, zwłaszcza w wydaniu Marty Bizoń. Niektóre sceny odegrano brawurowo, co być może wiązało się z miłym jubileuszem sztuki. Po spektaklu Matra Bizoń przedstawiła twórców tego przedsięwzięcia i opowiedziała o historii tego lubianego przedstawienia.

Kolejny wyjazd planujemy na 8 marca. Serdecznie zapraszamy wszystkich teatromanów!