Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Technik programista to zawód przyszłości

LO programista 2

Technikum programistyczne w naszej szkole to idealny kierunek dla każdego, kto chociaż przez chwilę chce mieć pełną kontrolę nad tym, co zaraz się wydarzy. W okolicy jesteśmy jedną z niewielu szkół oferujących taki kierunek. Honorowy patronat AGH, wykwalifikowani nauczyciele-pasjonaci, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera - w takich warunkach nie ma szans na niepowodzenie. Informatyk to ogólny zawód, najczęściej kojarzony z pracą w gminie lub szkole. Technik programista to zawód przyszłości, który nie tylko zapewni dobre zarobki czy łatwe znalezienie pracy, ale także satysfakcję i realny wpływ na wirtualną rzeczywistość. Co więcej - żeby zostać programistą, nie trzeba kończyć wymagających studiów. Już u nas nauczycie się tworzenia stron internetowych, zarządzania bazami danych czy wyszukiwania błędów w kodach. Komendy w Linuxie, języki programowania - wszystko da się zrozumieć, wystarczy odpowiednie miejsce. 🙂
 
Rekrutacja w naszej szkole wciąż trwa, podejmijcie dobrą decyzję