Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Warsztaty letnie dla uczniów

logo mcheW zwiąkzu z realizacją przez Liceum Ogólnokształcące i Technikum w Lipnicy Wielkiej projektu „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, młodzież tych szkół uczestniczyć może w bezpłatnych warsztatach letnich w okresie od 23-28 czerwca b.r.

Uczniowie mogą być rekrutowani w następujących grupach przedmiotów: matematyka, biologia, chemia, język angielski, język niemiecki, fizyka, informatyka, przedsiębiorczość, budownictwo.

W czasie warsztatów letnich młodzież ma zapewniony program naukowy na krakowskich uczelniach, a także wiele innych atrakcji. To dla biorących udział w warsztatach świetna okazja połączenia nauki z odpoczynkiem, a także możliwość poznania uczniów o podobnych zainteresowaniach z innych szkół z terenu Małopolski.

Wyjazd jest w pełni finansowany ze środków unijnych, w związku z realizacją projektów edukacyjnych.