Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Stypendia za wyniki w nauce

IMG 0299

W dniu 2 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Budowlanego, za uzyskanie wysokich wyników w nauce za I półrocze roku szkolnego 2018/2019.

Kolejny raz potwierdziło się, że w lipnickich szkołach średnich uczy się  uzdolniona i pracowita młodzież, która nie boi się wyzwań  i chętnie pogłębia swoją wiedzę oraz rozwija swoje zdolności.

Uroczystego wręczenia stypendium 21 uczniom dokonał Wójt Gminy pan Mateusz Lichosyt (absolwent naszego LO). Stypendia ufundowane są przez Samorząd Gminy Lipnica Wielka. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Pan Wójt pogratulował również sukcesów sportowych siatkarskiej drużynie chłopców, która w obecnych rozgrywkach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w piłce siatkowej zajęła II miejsce w półfinale wojewódzkim rozegranym w Suchej Beskidzkiej.