Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Konkurs piosenki niemieckiej

Pierwsza edycja konkursu piosenki niemieckiej już za nami!!!
W dniu 5 marca 2019 roku w I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu młodzież naszego Liceum Ogólnokształcącego i Technikum miała okazję wziąć udział w pierwszej edycji konkursu piosenki niemieckiej, który został zorganizowany przez Polsko-Niemieckie Forum Podhale.

Reprezentantom naszej się przyszło się  zmierzyć z 12 innymi podhalańskimi szkołami. 

W kategorii „zespół” uczniowie: Dominika Wójcik, Karolina Lichosyt, Adam Mastela, Mateusz Wojtusiak i Dominik Polaczek wywalczyli zasłużone pierwsze miejsce oraz w kategorii „duet” uczennice: Martyna Mastela i Roksana Michalak  zdobyły trzecie miejsce.

Uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom wykonania utworów, co zapewniło wszystkim wspaniałą zabawę i dostarczyło niezapomnianych wrażeń artystycznych.
Gratulujemy naszym uczniom oraz dziękujemy za trud pracy jaki ponieśli przygotowując się do konkursu :)